КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

           Дизайн студія «Agma-style» уже 5 років плідно працює на рекламному ринку України, підтвердженням чого є наявність постійних клієнтів. Ми пропонуємо Вам не просто рекламні послуги, які для Вас може зробити будь-хто. Ми пропонуємо досвід, порядність, увагу до потреб клієнтів та довіру, яку ми заслужили своєю роботою у наших постійних замовників – добре знаних у Івано-Франківській області та Західному регіоні підприємств: Рембудпостач, Тур-Транс, «Киевгорбуд», Гостинний Дім, Полікем, Інтер'єр, Ганц та багато інших.
            Ми пропонуємо нашим клієнтам допомогу у складному завданні — зробити так, щоб про продукцію їхньої фірми довідались якомога більше людей – більше того – щоб вона запам’яталась їм своєю оригінальністю та неповторністю. Для вирішення такого завдання важко переоцінити поєднання реклами в засобах масової інформації із рекламою на інтернет ринку.
Тому ласкаво запрошую Вас розглянути можливість захопити широкий загал споживачів через розміщення  реклами на нашому інформаційно- довідниковому порталі http://biz-market.com.ua

 

Реклама  на нашому інформаційно- довідниковому порталі:

 • висока кількість контактів із потенційними покупцями;
 • повторюваність контактів (ефект нагадування)
 • постійний контакт потенційних клієнтів із рекламним продуктом
 • ефективно впливає як на жителів міста так і на туристів
 • не дратує людей та не набридає їм,
 • справляє враження солідності рекламованої фірми

Пропонуємо Вашій увазі комплексну комерційну пропозицію, яка містить вичерпну інформацію про особливості розміщення реклами в інтернеті, що дозволить Вам наявно зрозуміти цінову політику нашої компанії, сферу її діяльності та не розпорошуючись на пошуки додаткових виконавців замовляти у нас повний комплекс робіт, що стосується створення іміджевої реклами.

 

    РЕКЛАМА В ІНТЕРНЕТІ
             Цей вид реклами важко переоцінити, якщо потрібно донести до потенційного клієнта інформацію про нові види послуг та їхні переваги, повідомлення про акції та умови їх проведення для широкого загалу соціально активної частини населення. Інтернетом користується понад 70% жителів нашої країни щодня. Кожного дня людина проводить в інтернеті в середньому 20-40 хв зранку і стільки ж ввечері.                                  Саме тут  вона отримує інформацію в  ролі якої виступають інтернет-сайти і бізнес-каталоги і інформаційно-довідникові портали з корисною інформацією, звичайно при у мові якщо вони виготовлені професійно та із врахуванням особливостей рекламованого товару чи послуги.

Крім того:

 • Реклама в інтернеті не набридає (сприймається мимовільно (ненавмисно), “не хочеш, не дивись”);
 • Інтернет  рекламу можна часто змінювати щоб уникнути ефекту звикання;
 • Інтернет реклама відносно недорога, якщо врахувати вартість 1 контакту;
 • Інтернет реклама не залежить від метеоумов
 • Її не варто недооцінювати;

 

Замовнику надається звіт про розміщену рекламну продукцію згідно з договором.

Стан рекламної продукції контролюється на протязі усього терміну договору

Вартість розміщення реклами на нашому інформаційно- довідниковому порталі http://biz-market.com.ua

ДОДАТКОВІ НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Рекламная поліграфія, широкоформатний друк, сувенірна продукція, друк на текстилі.

           Поліграфічний супровід вашого бізнесу - це невід'ємна складова маркетингової стратегії вашої компанії, зокрема, інформування про вашу діяльність, конкурентно спроможності та успішного поступу вашого товару або послуги на вітчизняному ринку.
 
         Наші кваліфіковані співробітники, використовуючи великий досвід роботи, новаторські і нестандартні підходи, виконують бездоганний поліграфічний дизайн і розробляють складні рекламні конструкції. За багаторічний досвід нашої діяльності ми з хорошого рекламного агентства, що надає якісні послуги в галузі реклами та поліграфії, стали надійними партнерами для багатьох компаній.
 
        В своїй роботі ми застосовуємо принципи новаторства та ексклюзивності з дотриманням всіх технологічних норм. Такий підхід гарантує якість та ефективність дії самої реклами або іншого інформаційного блоку.

 
Дизайн

       Наше агентство успішно здійснює замовлення з розробки як звичайного поліграфічного дизайну, так і комплексних рекламних конструкцій, що відрізняються складністю виконання. Дизайнерський відділ з великим задоволенням експериментують з новими формами і методами в розробці оригінал-макету, технологічними можливостями та кольоровою гамою. Однак у своїй творчій роботі враховують всі виробничі норми, поліграфічні стандарти, а також структуру матеріалу, на якому буде здійснена друк (наприклад, рекламна поліграфія, текстиль). Оригінал-макет обов'язково узгоджується із замовником. Плідна співпраця між нами і замовником допомагає знайти оптимальне рішення і виконати всі поставлені завдання.
 

Контакти
+380636187036

Besucherzahler dating websites
счетчик посещений
Rambler's Top100 stat24 -счетчик посещаемости сайта
© Copyright інформаційно-довідниковий портал «Біз Маркет», 2009 - 20010 рр.
Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.